Domy

oferta nr ds 265

 

Dom – sprzedaż

 

fot. 1lokalizacja – Opole Kolonia Gosławicka

powierzchnia – ok. 65 m2

powierzchnia działki – 8,52 ara

ilość pokoi – 2

cena – 205.000 zł

 

Dom wolno stojący zlokalizowany w niewielkiej odległości od centrum Opola, przy mało ruchliwej uliczce. W pobliżu znajduje się przystanek MPK, sklepy spożywcze, przedszkole, kosciół. Dom wybudowany około 1920 r. wymaga kapitalnego remontu. Obok domu znajduje się stodoła i garaż. Kształt i wymiary działki umożliwiają jej podział i budowę drugiego domu. Media obok działki: woda, kanalizacja, en. elektryczna, gaz.

Cena do negocjacji.

 fot. 2fot. 3fot. 4fot. 5

oferta nr ds 261

 

Dom – sprzedaż

 

lokalizacja – 20 km od Opola

dom na sprzedażpowierzchnia – 185 m2

powierzchnia działki – 25 ar

cena – 590.000 zł

 

dom na sprzedaż

 

 

 

Pięknie położony na skraju lasu dom w trakcie kapitalnego remontu. Wykonano nową konstrukcję dachu wraz z wymianą dachówki. Budynek ocieplony styropianem. Wymienione wszystkie instalacje. Nowe okna PCV z roletami, nowe centralne ogrzewanie z piecem z podajnikiem węgla. Na parterze salon, kuchnia, spiżarka, łazienka, pomieszczenie gospodarcze z kotłownią, dwa zadaszone tarasy. Poddasze przygotowane do podziału na dowolną ilość pomieszczeń wraz z łazienką. Przy domu garaż z pomieszczeniem gospodarczym. Na działce drzewa i krzewy.

oferta nr ds 242

 

Dom – sprzedaż

 

lokalizacja – okolice Ozimka

dom na sprzedażpowierzchnia – 150 m2

ilość pokoi – 6

powierzchnia działki – 12,51 ar

cena – 340.000 zł

 

Dom wolnostojący położony w okolicach Ozimka. Wybudowany w 1965r. w technologii tradycyjnej, całkowicie podpiwniczony, kryty dachówką ceramiczną. Na parterze znajdują się 3 pokoje, kuchnia, łazienka, spiżarnia. Na piętrze również 3 pokoje, kuchnia, łazienka, spiżarnia.

W piwnicy są pomieszczenia gospodarcze oraz kotłownia. Media: woda z sieci miejskiej, energia elektryczna oraz szambo. Centarlne ogrzewanie i ciepła woda z pieca węglowego. W 1998r. wykonano wymianę okien na dreniane z szybami zespolonymi, budynek w znacznej części ocieplono, w łazienkach położono glazurę. Obok domu znajduje się budynek gospodarczy o pow. ok. 30m2 oraz garaż o pow. ok. 20m2. Działka ładnie zagospodarowana (kwiaty, krzewy, drzewa). W pobliżu miejscowości są tereny leśne oraz jezioro co może zachęcać osoby ceniące czyste powietrze i aktywny wypoczynek.

dom na sprzedażdom na sprzedażdom na sprzedaż

oferta nr ds 241

 

Dom – zamiana na 2 mieszkania

 

lokalizacja – Dobrzeń

dom Dobrzeńpowierzchnia – 170 m2

ilość pokoi – 7

powierzchnia działki – 12,8 ar

 

OKAZJA. ZAMIANA na dwa mieszkania. Dom po kapitalnym remoncie wykonanym w 2006/2007r. Na parterze 3 pokoje, salon z kominkiem, kuchnia, łazienka. Na piętrze 2 duże pokoje, pokój „komputerowy”, bardzo duża łazienka (15m2). Wysoki standard: na podłogach deski oraz kafelki, na ścianach gładzie, nowe okna PCV. Nowy piec oraz instalacja centralnego ogrzewania. Budynek ocieplony. Garaż oraz pomieszczenia gospodarcze.

dom Dobrzeńdom Dobrzeńdom Dobrzeńdom Dobrzeńdom Dobrzeńdom Dobrzeń

oferta nr ds 236

 

Dom – sprzedaż

 

lokalizacja – 10 km od Opola

dom na sprzedażpowierzchnia – 185 m2

ilość pokoi – 5

powierzchnia działki -10,35 ar

cena – 510.000 zł

 

Dom wolnostojący, częściowo podpiwniczony. Na parterze 2 pokoje, kuchnia, 2 łazienki, na piętrze 3 pokoje. Remont kapitalny wykonany w 2006r. Nowe okna drewniane, w pokojach podłogi z desek, w kuchni i p.pokoju płytki gresowe. W łazienkach na ścianach i podłodze kafle. Wymienione instalacje wewnętrzne. W salonie kominek z rozprowadzeniem ciepła. Istnieje możliwość adaptacji poddasza. Może służyć jako dom 2-rodzinny.

 dom na sprzedażdom na sprzedażdom na sprzedaż dom na sprzedaż

oferta nr ds 231

 

Dom – sprzedaż

 

lokalizacja – okolice Opola

dom okolice Opolapowierzchnia – 170 m2

ilość pokoi – 6

powierzchnia działki – 12 ar

cena – 450.000 zł

Dom wolnostojący, podpiwniczony. Wybudowany w 1941r., rozbudowany w 1965r., zmodernizowany około 2004r. Częściowo ocieplony, nowe okna PCV, wymieniona konstrukcja dachu i przełożona dachówka. Parter: 3 pokoje, kuchnia, łazienka. Piętro: 3 pokoje, kuchnia, łazienka (może być jako dwurodzinny). Media: woda, en. elektryczna, siła, kanalizacja. Centralne ogrzewanie z pieca węglowego. Obok domu garaż i pomieszczenia gospodarcze.

dom okolice Opoladom okolice Opola